Igrači Real Madrida se poigrali na stadionu Riazor protiv Deportiva u ligaškoj utakmici

Real Madrid je bez nekih ključnih igrača (Zidane ih čuvao za Ligu prvaka) gostovao na Rizaoru i na kraju je potopio domaći tim, a svi prisutni mogli su da uživaju u čak osam pogodaka.

Na samom početku utakmice Morata je pogodio za vodstvo Madriđana, da bi već u 14. minuti James Rodriguez povisio na 2:0. Do kraja prvog dijela još dva gola. Prvo Andone zabija za 1:2, a ubrzo Lucas postiže treći gol i miran odlazak na odmor Kraljeva.

U istom ritmu nastavilo se i u drugih 45 minuta. Još jednom je za goste postigao gol James, a po jednom su se u strijelce upisali Isco i Casemiro, dok je Joselu postigao drugi gol za Deportivo.

Real Madrid je opet izjednačen na vrhu s Barcelonom i obje ekipe imaju po 78 bodova, s tim da Real ima utakmicu manje, a do kraja su ostala još samo četiri  kola. Deportivo je s 31 bodom na 16. mjestu, ali ima sedam bodova više od timova iz opasne zone.