VIDEO Golovi i šanse sa utakmice Real Madrid 6-3 Girona

Fudbaleri Real Madrida pobijedili su danas na Santiago Bernabeu Gironu sa 6:3 u okviru 29. kola španske La Lige.

Kraljevi su poveli nakon samo 11 minuta, a strijelac je nakon asistencije Tonija Kroosa bio Cristiano Ronaldo. Već sredinom prvog poluvremena gosti stižu do izjednačenja, a strijelac gola bio je Stuani. To je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku je viđena prava golijada. prvo je Real u 47. minuti preko Cristiana Ronalda stigao do nove prednosti, da bi samo 12 minuta kasnije Lucas postigao novi gol kojim su domaći stigli do 3:1. Ronaldo je ovog puta bio asistent.

Pet minuta nakon toga Ronaldo je kompletirao hat-trick i bilo je 4:1 za Real. Gosti se koliko-toliko u igru vraćaju u 67. minuti kada Stuani postiže novi gol, ali Gareth Bale nešto kasnije definitivno riješava pitanje pobjednika. Do kraja su viđena još dva gola. Za goste je pogodio Juanpe u 88. minuti, a za domaće ponovo Cristiano Ronaldo u sudijskoj nadoknadi vremena.