Očekivani sastav Real Madrida uoči uzvratne utakmice polufinala Lige prvaka

Real Madrid će u srijedu gostovati Atletico Madridu na Vicente Calderonu uoči uzvratne utakmice polufinala Lige prvaka.
Na rasporedu utakmica Lige prvaka između Atletica i Reala

Real Madrid je u prvoj utakmici pobijedo Atletico Madrid sa 3-0, a strijelac sva tri gola bio je Cristiano Ronaldo, ove srijede očekuje ih uzvratna utakmica na Vicente Calderonu.

Atleticu treba fenomenalna izvedba kako bi nešto uradili protiv Reala.

Ali Zidane ne želi ništa da riskira i vjerovatno će izvesti što jaći sastav na uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka protiv Atletica iako je gotovo pa rješeno ko će dalje.

No, nikad se ne zna. Fudbal je fudbal i traje 90 minuta, svašta se može desiti. Naravno mi najvijači Reala vjerujemo u pobjedu i u ovoj utakmici.

Gareth Bale, Pepe i Daniel Carvajal neće nastupiti na ovoj utakmici zbog povrede.

Dakle ovakav bi sastav Reala trebao da izgleda protiv Atletica:
Keylor Navas; Nacho, Varane, Ramos, Marcelo; Kroos, Casemiro, Modrić; Isco, Benzema, Ronaldo.

Moguće je da James Rodriguez zaigra od prve minute umjesto Isca, ali ništa se još uvijek ne zna. Možda bude još nekoliko promjena za tu utakmicu.