James Rodriguez postigao pet golova u posljednje četiri utakmice La Lige

Kolumbijski reprezentativac, James Rodriguez postigao je gol u El Clasicu, protiv Deportiva i Granade postigao je po dva pogotka.
James postigao dva gola protiv Granade

James Rodriguez postigao je nekoliko golova na kraju sezone. Njegovi golovi su ključni za bodove u La Ligi gdje se vodi borba za naslov prvaka Španije.

James Rodriguez je postigao pet golova u posljednje četiri utakmice.

Ovu statistiku započeo je u El Clasicu kada je ušao u 82. minuti na teren i trebale su mu samo 3 minute da postigne gol za izjednačenje 2-2.

Tri dana kasnije postigao je dva gola protiv Deportiva na Riazor stadionu, također James je to učino i jučer protiv Granade na gostovanju. Za samo osam minuta uspio je postići dva gola, između 3. i 11. minuta.

James Rodriguez je u dosadašnjem dijelu sezone odigrao 31. utakmicu, postigao je 11 golova i upisao 12 asistencija u svim natjecanjima.